Čas na serveru 03:06:35

František Jiroudek
Podzimní úroda

Id: 126502

Podzimní úroda

  •  / Podzimní úroda / František Jiroudek

olej/plátno,rozměr 81 x 90 cm, signováno vpravo dole, novodobě olištováno, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 1477x

Vyvolávací cena:
9 000

41 000