Čas na serveru 04:19:19

František Jiroudek
Pohled na Pražský hrad

Id: 340006

Pohled na Pražský hrad

  •  / Pohled na Pražský hrad / František Jiroudek

olej/karton, viditelný rozměr cca 43 x 59 cm, malba v ploše lehce poškozena, oboustranný obraz, značeno a datováno vpravo dole na jedné straně, zaskleno, rámováno, adjustováno v kazetovém rámu

zobrazeno: 9470x

Vyvolávací cena:

24 000