Čas na serveru 04:26:39

František Jiroudek
Postavy

Id: 165526

Postavy

  •  / Postavy / František Jiroudek

olej/dřevo, rozměr 45 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 781x

Vyvolávací cena:

33 000