Čas na serveru 07:23:34

František Jiroudek
Povltavská krajina

Id: 181301

Povltavská krajina

  •  / Povltavská krajina / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 60 x 115 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popsáno a datováno, autorsky rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 746x

Vyvolávací cena:
3 800

16 500