Čas na serveru 10:18:36

František Jiroudek
Pražský hrad

Id: 204202

Pražský hrad

  •  / Pražský hrad / František Jiroudek

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 22,58 cm, značeno uprostřed dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1183x

Vyvolávací cena:

1 100