Čas na serveru 03:50:59

František Jiroudek
Před bouřkou

Id: 362602

Před bouřkou

  •  / Před bouřkou / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 131 x 151 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 997x

Vyvolávací cena:

47 000

Příhozy: 48