Čas na serveru 04:05:18

František Jiroudek
Při sklizni

Id: 126503

Při sklizni

  •  / Při sklizni / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 90 x 130 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1456x

Vyvolávací cena:
14 000

68 900