Čas na serveru 14:50:44

František Jiroudek
Růže

Id: 113210

Růže

  •  / Růže / František Jiroudek
  •  / Růže / František Jiroudek
  •  / Růže / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 63 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1982x

Vyvolávací cena:

16 000