Čas na serveru 03:32:54

František Jiroudek
Slunečnice

Id: 243201

Slunečnice

  •  / Slunečnice / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 476x

Vyvolávací cena:
4 200

46 000