Čas na serveru 15:28:48

František Jiroudek
Společnost

Id: 254706

Společnost

  •  / Společnost / František Jiroudek

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 36 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 917x

Vyvolávací cena:
2 200