Čas na serveru 02:13:00

František Jiroudek
Společnost

Id: 254706

Společnost

  •  / Společnost / František Jiroudek

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 36 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 87x

Vyvolávací cena:
2 200

3 200

2020,07-1,20,19,38,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu