Čas na serveru 05:09:43

František Jiroudek
V krajině

Id: 117702

V krajině

  •  / V krajině / František Jiroudek

olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1054x

Vyvolávací cena:

7 000