Čas na serveru 05:12:45

František Jiroudek
Ve dvoře

Id: 104601

Ve dvoře

  •  / Ve dvoře / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 46 x 62 cm signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1099x

Vyvolávací cena:

9 500