Čas na serveru 15:07:09

František Jiroudek
Vesnička v údolí

Id: 73301

Vesnička v údolí

  •  / Vesnička v údolí / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 111 x 55 cm, signován vlevo dole, datováno 71, původní rám i stav

zobrazeno: 2374x

Vyvolávací cena:
7 000

12 000