Čas na serveru 04:25:15

František Jiroudek
Vinařské zátiší

Id: 2109

Vinařské zátiší

  •  / Vinařské zátiší / František Jiroudek

olej/překližka, rozměr 40 x 58,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 86, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1731x

Vyvolávací cena:

15 500