Čas na serveru 04:08:10

František Jiroudek
Výhled do kraje

Id: 174701

Výhled do kraje

  •  / Výhled do kraje / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole věnování, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 858x

Vyvolávací cena:

23 500