Čas na serveru 04:37:39

František Jiroudek
Výlov rybníka

Id: 216903

Výlov rybníka

  •  / Výlov rybníka / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 87,5 x 108 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu

zobrazeno: 751x

Vyvolávací cena:

85 000

Příhozy: 71