Čas na serveru 23:22:15

František Jiroudek
Zátiší s houslemi

Id: 324803

Zátiší s houslemi

  •  / Zátiší s houslemi / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 78 x 68 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, volné plátno, poškozený rám

zobrazeno: 351x

Vyvolávací cena:

28 000