Čas na serveru 04:43:28

František Jiroudek
Zátiší s hrozny

Id: 258308

Zátiší s hrozny

  •  / Zátiší s hrozny / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba

zobrazeno: 701x

Vyvolávací cena:
3 800

3 900