Čas na serveru 04:21:43

František Jiroudek
Zátiší s jablky

Id: 13705

Zátiší s jablky

  •  / Zátiší s jablky / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 46 x 54,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole datováno 1989, popis na zadní straně, lehce volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1502x

Vyvolávací cena:

27 000