Čas na serveru 05:56:28

František Jiroudek
Zátiší s ovocem

Id: 1503102

Zátiší s ovocem

  •  / Zátiší s ovocem / František Jiroudek

tempera/papír, rozměr 40 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno 74, zaskleno, novodobě rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2172x

Vyvolávací cena:

2 600