Čas na serveru 07:37:10

František Jiroudek
Zázrivá

Id: 252101

Zázrivá

  •  / Zázrivá / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 80 x 90 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 1563x

Vyvolávací cena:

12 000