Čas na serveru 04:34:17

František Jiroudek
Železniční most

Id: 165505

Železniční most

  •  / Železniční most / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 51 x 71 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1296x

Vyvolávací cena:
4 800

56 000