Čas na serveru 12:21:53

František Jiroudek
Židle s ovocem

Id: 768

Židle s ovocem

  •  / Židle s ovocem / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr plátna 80 x 61 cm, signováno vlevo dole Jiroudek, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2626x

Vyvolávací cena:
12 000

12 000

21.1.2014, 21:20:00

12.12.2013 8:51 12 000 Kč