Čas na serveru 00:34:43

František Kaláb
V objetí

Id: 308307

V objetí

  •  / V objetí / František Kaláb

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 52 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 614x

Vyvolávací cena: