Čas na serveru 23:38:24

František Kaláb
Vesnický rybník

Id: 41202

Vesnický rybník

  •  / Vesnický rybník / František Kaláb

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 42 cm, vpravo dole věnování s datací, signováno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1708x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

7.9.2016, 21:06:00

22.7.2016 16:31 1 200 Kč