Čas na serveru 16:35:11

František Kardaus
Finsko - USSR

Id: 297702

Finsko - USSR

  •  / Finsko - USSR / František  Kardaus

olej/plátno, rozměr 60 x 76,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, oděrky na rámu

zobrazeno: 1090x

Vyvolávací cena:

18 500