Čas na serveru 11:39:07

František Karel Hron
Krkonošská samota v zimě

Id: 193102

Krkonošská samota v zimě

  •  / Krkonošská samota v zimě / František Karel Hron

olej/plátno, rozměr 69 x 89 cm, signováno vpravo dole, datováno, otluky na rámu

zobrazeno: 2302x

Vyvolávací cena:

10 100