Čas na serveru 17:26:30

František Kaván
Cesta svahem

Id: 126701

Cesta svahem

  •  / Cesta svahem / František Kaván

olej/lepenka, rozměr 24,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, kolem roku 1907, horní levý roh lepenky poškozený, poškozený rám, zaskleno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3267x

Vyvolávací cena:
10 000

38 000