Čas na serveru 20:29:39

František Kaván
Chaloupka

Id: 239601

Chaloupka

  •  / Chaloupka / František Kaván

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, doba vzniku před rokem 1900, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, jedná se o autorovu rodnou chalupu ve Víchovské Lhotě, viz publikace Kaván str. 18

zobrazeno: 1937x

Vyvolávací cena:

43 000

Příhozy: 57