Čas na serveru 07:20:22

František Kaván
Jarní nálada

Id: 130301

Jarní nálada

  •  / Jarní nálada / František Kaván

olej/plátno, rozměr 37 x 44 cm, signováno vpravo dole, popsáno Kaván Květy, doba vzniku do roku 1910, lehce prohnuté plátno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2214x

Vyvolávací cena:
11 000

42 000