Čas na serveru 07:36:16

František Kaván
K večeru

Id: 245802

K večeru

  •  / K večeru / František Kaván

olej/plátno, rozměr 40 x 52 cm, značeno a popsáno ve spodní části, poškozený rám, v minulosti odborně čištěno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, obraz pochází z pozůstalosti autorovy manželky

zobrazeno: 2381x

Vyvolávací cena:

66 500

Příhozy: 51