Čas na serveru 06:40:03

František Kaván
Když odkvétají pampelišky

Id: 159004

Když odkvétají pampelišky

  •  / Když odkvétají pampelišky / František Kaván

olej/plátno/lepenka, rozměr 40 x 52 cm, signováno a popsáno vlevo dole, rámováno, přiložen písemný posudek Jitky Boučkové - historičky umění, autorky publikace "František Kaván" z roku 1981 vydané Východočeskou galerii Pardubice, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3558x

Vyvolávací cena:
12 000

72 001

Příhozy: 73