Čas na serveru 08:01:04

František Kaván
Kopcovitá krajina

Id: 319909

Kopcovitá krajina

  •  / Kopcovitá krajina / František Kaván

malba/plátno, rozměr 11 x 18,5 cm, značeno velmi nečitelně vpravo dole, novodobě rámováno, doba vzniku kolem 1890, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5094x

Vyvolávací cena:

71 000

Účastníci: 19

Příhozy: 97