Čas na serveru 09:12:02

František Kaván
Kozlov od Libuně

Id: 330301

Kozlov od Libuně

  •  / Kozlov od Libuně / František Kaván

olej/lepenka, rozměr cca 25,5 x 36,5 cm, značeno a popsáno vpravo dole, doba vzniku těsně po roce 1900, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4972x

Vyvolávací cena:
7 000

55 000

Příhozy: 50