Čas na serveru 08:33:35

František Kaván
Krajina

Id: 279205

Krajina

  •  / Krajina / František Kaván
  •  / Krajina / František Kaván
  •  / Krajina / František Kaván
  •  / Krajina / František Kaván

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 39 x 49 cm, značeno, datováno s věnováním vlevo nahoře, plátno ve spodní části nastaveno autorem viz foto, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 7635x

Vyvolávací cena:

38 000