Čas na serveru 16:49:52

František Kaván
Krajina s břízami

Id: 339601

Krajina s břízami

  •  / Krajina s břízami / František Kaván

olej/karton, rozměr 19,5 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem, doba vzniku těsně po 1900

zobrazeno: 13571x

Vyvolávací cena:

43 333