Čas na serveru 08:01:24

František Kaván
Krajina s břízami

Id: 339601

Krajina s břízami

  •  / Krajina s břízami / František Kaván

olej/karton, rozměr 19,5 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem, doba vzniku těsně po 1900

zobrazeno: 13039x

Vyvolávací cena:

43 333