Čas na serveru 06:50:57

František Kaván
Krajina s řekou

Id: 203304

Krajina s řekou

  •  / Krajina s řekou / František Kaván

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 31,5 x 42 cm, značeno vlevo dole, drobné poškození v malbě, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2073x

Vyvolávací cena:

18 500