Čas na serveru 21:18:39

František Kaván
Krajina se stromem

Id: 307202

Krajina se stromem

  •  / Krajina se stromem / František Kaván

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, poškozený dekorativní rám, přiloženo písemné odborné posouzení PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 6798x

Vyvolávací cena:

130 000

Účastníci: 26

Příhozy: 104