Čas na serveru 10:54:24

František Kaván
Letní krajina

Id: 307201

Letní krajina

  •  / Letní krajina / František Kaván

olej/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, popsáno, dekorativně rámováno, mírně prohnutá lepenka, oděrky na rámu, přiloženo písemné odborné posouzení PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 4878x

Vyvolávací cena:

88 000

Účastníci: 19

Příhozy: 99