Čas na serveru 06:59:13

František Kaván
Letní krajina

Id: 375801

Letní krajina

  •  / Letní krajina / František Kaván

olej/karton, rozměr 49,5 x 69,5 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, v minulosti odborně restaurováno, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 6715x

Vyvolávací cena:

69 000

Účastníci: 20

Příhozy: 67