Čas na serveru 07:35:53

František Kaván
Letní krajina

Id: 375801

Letní krajina

  •  / Letní krajina / František Kaván

olej/karton, rozměr 49,5 x 69,5 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, v minulosti odborně restaurováno, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 809x

Vyvolávací cena:

11 000

2022,09-1,12,20,18,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu