Čas na serveru 21:47:56

František Kaván
Letní nálada

Id: 447901

Letní nálada

  •  / Letní nálada / František Kaván

olej/karton, rozměr 36 x 48 cm, značeno a popsáno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko (viz foto), rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1273x

Vyvolávací cena:

37 000

Účastníci: 18