Čas na serveru 02:59:48

František Kaván
Letní nálada na Vysočině

Id: 191301

Letní nálada na Vysočině

  •  / Letní nálada na Vysočině / František Kaván

olej/lepenka, rozměr 34 x 44,5 cm , signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1920, poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu, uveden v soupisu díla Fr. Kavána vydaného v roce 2018, strana 511, č. 13/68,

zobrazeno: 7198x

Vyvolávací cena:
6 000

71 000

Účastníci: 22

Příhozy: 62