Čas na serveru 21:26:03

František Kaván
Letní políčka

Id: 100601

Letní políčka

  •  / Letní políčka / František Kaván

olej/plátno, rozměr 40 x 52 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3519x

Vyvolávací cena:

80 000

Příhozy: 78