Čas na serveru 08:14:36

František Kaván
Letní ráno

Id: 295601

Letní ráno

  •  / Letní ráno / František Kaván

olej/lepenka, rozměr 25 x 36 cm, značeno a popsáno vlevo dole, značně poškozený rám, obraz volně vložen v rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 1723x

Vyvolávací cena:

50 600

Příhozy: 48