Čas na serveru 13:22:24

František Kaván
Mlha ve Frýdlantu

Id: 254502

Mlha ve Frýdlantu

  •  / Mlha ve Frýdlantu / František Kaván

olej/plátno, rozměr 31 x 50 cm, značeno vlevo dole, doba vzniku kolem 1935, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3202x

Vyvolávací cena:

37 000