Čas na serveru 22:30:47

František Kaván
Motiv vítanovský

Id: 105801

Motiv vítanovský

  •  / Motiv vítanovský / František Kaván

olej/karton, rozměr 38 x 50 cm, signováno a popsáno vpravo dole, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1372x

Vyvolávací cena:
10 000

26 001