Čas na serveru 07:15:54

František Kaván
Mrazívé ráno

Id: 286401

Mrazívé ráno

  •  / Mrazívé ráno / František Kaván

olej/karton, rozměr 29,5 x 42 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, lehce znečištěno pod sklem, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3809x

Vyvolávací cena:

73 000

Příhozy: 64