Čas na serveru 07:14:48

František Kaván
Na Chrudimce u Starých Hamrů

Id: 254304

Na Chrudimce u Starých Hamrů

  •  / Na Chrudimce u Starých Hamrů / František Kaván

olej/karton, rozměr 39 x 52 cm, značeno a popsáno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 4734x

Vyvolávací cena:

51 500

Účastníci: 23

Příhozy: 60