Čas na serveru 03:57:01

František Kaván
Na Hlinecku

Id: 1335

Na Hlinecku

  •  / Na Hlinecku / František Kaván

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, včetně popisu, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně popis, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem

zobrazeno: 3836x

Vyvolávací cena:
15 000

37 000