Čas na serveru 08:20:36

František Kaván
Na Hrudce

Id: 320

Na Hrudce

  •  / Na Hrudce / František Kaván

olej/karton, rozměr malby 40 x 52 cm, signováno vlevo dole s popisem, velmi zdařilá kvalitní plenérová malba z konce 20. let 20. století, kozultováno s PhDr. M. Zachařem, zaskleno, rám značně poškozen

zobrazeno: 3667x

Vyvolávací cena:
18 000

45 000